meditácie

články

21.6.2024 o 16:16

 

Joga je viac než ásana.

 aktuálne cvičenia:
Liečivé zmyslové vnímanie

Nechceme Vás učiť a vnucovať Vám náš obraz sveta a človeka, chceme vo Vás podnietiť sily a schopnosti, ktorými si Vy sami vytvoríte pravdivý obraz o sebe a o svete.

Heinz Grill:  Preduchovnenie tela 

V deň príchodu Heinza Grilla do Bratislavy - 24. mája 2013 a deň pred celodenným seminárom s ním Narajana vydala preklad jeho ďalšieho knižného diela "Preduchovnenie tela".

Kniha obsahuje 224 strán, z toho je 17 farebných fotografií, 72 čiernobielych fotografií a 1 vložený plagát formátu A3.

Knihu si môžete objednať na adrese Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Dopredávame posledné výtlačky knihy za zníženú cenu 10 € (pôvodná cena je 16 €). Kniha je stále aktuálna a na kurzoch podľa nej cvičíme.

Odber je možný po dohode osobne alebo knihu môžeme zaslať poštou na dobierku v cene 10 € + poštovné.

Kniha je praktickou pomocou pri úsilí o hlbšie poznanie jogových polôh. Nachádzajú sa v nej nádherné imaginatívne obrazy. Na rozdiel od knihy "Duševná dimenzia jogy" obsahuje ucelené cykly jogových ásan, teda kompletné jogové zostavy, ktoré sú vždy zamerané na určitú ťažiskovú ásanu (alebo aj 2-3). Je tak vhodná pre jogových učiteľov, ako aj pre široký okruh cvičencov na ceste spoznávania celých jogových „viet“ – zostáv, skladajúcich sa z jednotlivých „slov“ – ásan.

Myšlienka z knihy: "Cvičenia samotné, ako sú interpretované textami a znázornené obrázkami, sú zjaveniami živo pôsobiaceho ducha, a tak sú láskou".

Vydavateľská činnosť < Dielo Heinza Grilla  <naspäť