meditácie

články

12.4.2024 o 16:16

 

Joga je viac než ásana.

 aktuálne cvičenia:
Liečivé zmyslové vnímanie

Nechceme Vás učiť a vnucovať Vám náš obraz sveta a človeka, chceme vo Vás podnietiť sily a schopnosti, ktorými si Vy sami vytvoríte pravdivý obraz o sebe a o svete.

Heinz Grill:  Výživa a  dávajúca sila človeka

najnovší titul:

Narajana v spolupráci s mnohými dobrovoľníkmi-nadšencami vydala v slovenčine 7. vydanie knihy Heinza Grilla "Výživa a dávajúca sila človeka" s podtitulom "Duchovný význam potravín".

Kniha má 202 strán, text je umelecky doplnený množstvom kresieb a farebných fotografií.

Cena knihy je 20 €. 

Knihu si môžete objednať na adrese Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Odber je možný po dohode osobne alebo knihu môžeme zaslať poštou na dobierku v cene 12 € + poštovné.

Táto kniha je ojedinelá v neprebernej ponuke kníh o výžive či stravovaní. Nemáme informáciu o tom, že by už bola obsahovo podobná kniha dostupná na slovenskom trhu. Autor poskytuje celostný pohľad na výživu, ktorý nie je zameraný iba na jednu rovinu reality – napr. iba na zdravie fyzického tela, ale poskytuje jasnú orientáciu ľuďom túžiacim po vedomejšom živote a duchovnom vývoji. Odkrýva a formuluje zatiaľ neznáme myšlienky v tejto oblasti, na základe ktorých výživa vo všetkých jej fázach nadobúda pre nás nesmierny význam.

Hodnota tejto knihy spočíva predovšetkým na nadzmyslových pozorovaniach životných, teda éterických síl, ktoré prirodzene pôsobia v každej potravine. Tieto životodarné a formotvorné sily sú spojené so štyrmi živlami, čo práve u rastlín, ktoré sa v kolobehu roka vo svetle a teple vyvíjajú a znova odumierajú, je pre každého človeka názorné a jednoducho pochopiteľné. Autor opisuje tieto rozličné, pri každej potravine individuálne pôsobiace éterické či životné sily tak živo, že človeka okamžite inšpiruje a podnecuje k vlastnému štúdiu a k vlastnému aktívnemu narábaniu s týmito silami ďalej pri úprave potravín a zostavovaní jedál.

Z obsahu:

Základy výživy a vnímania éterických síl v potravinách

Jednotlivé potraviny a ich význam pre duševne-duchovný vývoj

Prednášky o výžive

___________________________________________________

Prečo ma táto kniha oslovila? - osobná výpoveď

Upozorňujeme na dopredaj posledných výtlačkov stále aktuálnych kníh, podľa ktorých cvičíme, za znížené ceny:

Duševná dimenzia jogy z 18 € na 12 €

Preduchovnenie tela zo 16 € na 10 €

Vydavateľská činnosť < Dielo Heinza Grilla  <naspäť