„ Cieľom nie je technický perfekcionizmus, ale vnútorný zmysel cvičení a ich reálna symbolika v živote.“

JOGA je viac ako ásana.

PODUJATIA
S HEINZOM GRILLOM

 

nové:

Výživa a dávajúca sila človeka

Dopredaj posledných výtlačkov stále aktuálnych kníh, podľa ktorých cvičíme, za znížené ceny:

Duševná dimenzia jogy 12 €

Preduchovnenie tela 10 €

 

Nechceme Vás učiť a vnucovať Vám náš obraz sveta a človeka, chceme vo Vás podnietiť sily a schopnosti, ktorými si Vy sami vytvoríte pravdivý obraz o sebe a o svete.

Heinz Grill: ánanda - jej význam

 

Narajana vydala preklad ďalšej brožúry H. Grilla do slovenčiny. V brožúre autor opisuje cestu duchovného školenia vychádzajúcu z čistých myšlienok - tzv. imaginácií. Autor približuje blaženosť, ktorá začína v myšlienke, s ktorou je spojená prvá radostná nezávislosť. Ľahká sympatická nezávislosť začína, keď cvičenec nepripustí myslenie reflektujúco a pasívne, ale keď sa naučí do tohto procesu zasahovať aktívne a sám viesť myšlienku. 

Brožúra obsahuje 41 strán, z toho 4 farebné obrázky.

Cena brožúry je 7 €.

Brožúru si môžete objednať na adrese Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Odber je možný po dohode osobne alebo brožúru môžeme zaslať poštou na dobierku v cene 7 € + poštovné.

Úryvok:

"Duchovné školenie, obzvlášť školenie ako je toto, ktoré sa snaží o syntézu svetských a duchovných myšlienok, kladie výnimočné požiadavky na mysliaceho a cítiaceho človeka, pretože táto, dnes jestvujúca, silná diskrepancia sveta a ducha musí byť prekonaná vlastným substanciálnym posilnením. V živote je potrebné znášať resp. obetovať veľmi veľa očakávaní, musíme sa naučiť odpútať od mnohých očakávaní voči svetu a rozvinúť u seba hlbšiu dôveru v existenciu duchovných právd, hlbšie presvedčenie o imagináciách, a tým tiež v rastúcom poznaní väčšiu vieru ku skutočne jestvujúcim súvislostiam."

 

Vydavateľská činnosť < Dielo Heinza Grilla  <naspäť